فرمول موفقیت رو یاد بگیر

اطلاعیه فروشگاه

اطلاعیه فروشگاه : در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود. سایت فوق با کامل ترین و بروزترین طرح های توجیهی پاسخگوی نیازهای شما عزیزان است، امیداست رضایت کامل شما تبلیغ ما باشد.

شيوه (استراتژي) در شير اِن زِد 9ص

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات

فرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینت

تعداد صفحات: 10

 

Is Strategy at NZ Milk

شيوه (استراتژي) در شير اِن زِد

پاول كارگ (دانشگاه كانتربري – نيوزيلند)

باب مكوين (دانشگاه وياكاتو – نيوزيلند)

خلاصة اجرايي

EXECUTIVE SUMMARY

شير اِن زد يك شير تازه ذخيره شده كوچك مي باشد كه در نظر گرفته مي شود كه استفاده شود در سطح وسيعي (IS) كه بيشتر رقابتي بشود. ايجاد صنعت (رفع ممنوعيت صنعتي) درسال 1997، تحويل سوپرماركت ها و خانه هاي پيمانكاران باعث شد كه شير از هر كدام توليد كنندگان منطقه اي (محلي) كه مورد نياز است، خريداري شود. اين باعث شده بود، كه هم فضاي رقابتي ايجاد شود و هم فرصت هاي مطابق با صنعت. شير اِن زد تأييد و تصديق شده بود (كاملاً قابل قبول بود.) و صاحبان صنايع مي بايستي رقابت سختي براي افزايش سهم خودشان در فروشگاه ها داشته باشند. آنها قبلاً بعضي فروشگاه هاي محلي شان را از دست داده بودند، كه رقيبان، خارج از منطقه بودند. امّا، همچنين، پيمان بسته بودند، كه ذخيره كنند، پارچه هاي پشمي را در سوپرماركت ها، خارج از رسم فروشگاه هاي منطقه.

قابليت بهسازي توليد و سيستم توزيع در مناطق بوجود آمده بود، امّا شركت شير اِن زد، فهميده بود كه چگونه با نيازهاي مشتريان خود واكنش متقابل داشته باشد. مديران عمومي متقاعد شده بودند، به اينكه: اطلاعات سيستم يك وظيفة مهمي در جلوه دادن شير ان زد در مراحلي كه به زودي ادامه خواهند داد، دارد. يك مسير درست، در استفاده از اطلاعات سيستم، به صورتي كه محافظت كند از رشد سريع شير ان زد و يك تدبير و شيوة جديد نياز مي شد، اما اين شيوة جديد در ادامة مسير نامطمئن بود.

Back GROUND

كمپاني شير وانگاريا، به صورت يك شركت خصوصي در سال 1946 شكل گرفت، كه تأمين كند، خانه هاي توزيع شير را در شهرهاي درحال توسعه وانگاري. در سال 1990 نام كمپاني به NZ Milk تغيير پيدا كرد. و شركت خودش كامل شد، به صورت كارخانه توليد شير و لبنيات، در توليدات شير براي سرزمين هاي شمالي. اين ارتباط، يعني فروش شير در سرزمين هاي شمالي، درآمدي به ارمغان آورد، كه ضمانت كامل شير را تأمين كند. قبلاً يك گاورداري‌(مزرعه پرورش گاو شيري) به طور كامل پيمان بسته بود كه NZ را براي 365 روز سال تأمين كند، بنابراين، شير NZ كه هر روز استفاده مي شد، از اين منبع تأمين مي شد.

اكنون شير مورد نياز اِن زد توسط تانكرهاي تحويل شير از كارخانه هاي عمدة سرزمين هاي شمالي (در طي اغلب روزها) تقاضا مي شود.

مزيت هاي ديگري از همكاري با توليدكنندگان شيرها در سرزمينهاي شمالي، قابليت و توانايي در منابع آنها، زمانيكه موردنياز است مي باشد. و مخصوصاً توانايي در مديريت آنها، و قابليت در سطوح فني و مالي آنها مي باشد.

كمپاني اصلي شير ان زد دستور مي دهد كه گزارشات ماهيانه اي از عمليات و هر گونه ابتكار تصويب شده اي در جهت توليد شيرهاي سرزمين شمالي ارائه شود.

درسال 2000 شركت شير ان زد چهارمين تأمين كننده بزرگ شير تازه در نيوزيلند با فروش ساليانه 25 ميليون دلار شد. در شركت شير ان زد شير معمولاً قلب توليدشان است (اصلي ترين توليدشان) است. و با توجه به اينكه دامنة توليداتشان را اضافه مي كنند، آنها اخيراً دامنة توليداتشان را افزايش داده اند كه نوشيدني ها و شربت هاي ميوه اي را در بر مي گيرد.

شركت شير ان زد يك پارك مدرن در حوالي وانگاريا در يكي از سريع الرشد ترين مناطق نيوزيلند ايجاد كرده است.

آن پارك مشغول كرده است (استخدام كرده است) 80 نفر را به اضافة يك سيستم به صورت زير مجموعه اي كه 36 نفر دستفروش در آن مشغول شده است. اين دستفروشان، خودشان به كار گرفته اند، پيمانكاراني كه شير را روزانه به سوپرماركت ها، فروشگاه ها و خانه ها تحويل مي دهند.

SETTING THE STAGE

تا سال 1997 توزيع شير منازل به طور مرتب انجام مي شد. امتياز ها محدود شد به خرده فروشان شير، اما با وجود مسائل اقتصادي تحويل شير به


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 10,700 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file117_1482869_9530.zip12.2k